ГеоМетр

Вид: Список / Сетка
На странице:
S4
  ГеоМетр S4 new Прилади для точного вимірювання площі полів з використанням супутникового сигналу gps/glonass Покращена версія базової моделі. GPS прилад для заміру площі полів - ГеоМетр S4 new вирізняється підтримкою одразу двох навігаційних систем GPS та GLONASS, що забезпечує б..
7 300.00 грн.
Отзывов: 0
- 5%
S5 new
ГеоМетр S5 new ― більш зручний з великим екраном Прилади для точного вимірювання площі полів з використанням супутникового сигналу gps/glonass Покращена версія базової моделі. GPS прилад для заміру площі полів - ГеоМетр S5 new вирізняється підтримкою одразу двох навігаційних систем GPS та G..
8 715.00 грн. 8 295.00 грн.
Отзывов: 2
- 5%
S5 new (Bluetooth)
Прилад для вимірювання площі полів ГеоМетр S5 new (Bluetooth) Спеціальний випуск моделі S5 new з інтегрованим безпровідним модулем зв’язку Bluetooth. Прилад готовий до підключення будь-яких безпровідних GNSS приймачів з найвищою точністю. Такий комплект буде корисним для тих, кому ..
9 135.00 грн. 8 699.00 грн.
Отзывов: 0
- 8%
Хаммер
СИСТЕМА ПАРАЛЕЛЬНОГО КЕРУВАННЯ ГЕОТРЕК ХАММЕР ПРОФЕСІЙНА СИСТЕМА ПАРАЛЕЛЬНОГО ВОДІННЯ Найміцніший корпус. Повністю захищений дисплей від пилу та вологи. Найбільш довговічний корпус системи паралельного водіння дозволить безперебійно виконувати роботи у полі. Висока надійність та відмінна ..
25 500.00 грн. 23 500.00 грн.
Отзывов: 0
- 7%
GM PRO kit
ГеоМетр S5 new Bluetooth + комплект з DGPS приймачем GM PRO та акумуляторною батареєю Працює з точністю, яка потрібна саме вам Спеціальний комплект для точного позиціювання з точністю DGPS. Комплект складається з приладу ГеоМетр S5 new з програмним забезпеченням і інтегрованим безпровідни..
35 990.00 грн. 33 450.00 грн.
Отзывов: 0
Уточнить наличие/цену товара:
ГеоМетр
Оставьте cвои контактные данные и наш консультант свяжется с Вами.

 

Быстрый заказ
Пожалуйста, укажите имя и свой номер телефона, чтобы мы могли связаться с Вами

captchacaptchacaptchacaptcha