Параметры
Цена 3700 - 14000 грн.
Наличие i
Укажите требуемое наличие товара
Производитель i
Выберите производителя товаров
Категории

Измерители площади

Вид: Список / Сетка
На странице:
S5 new
ГеоМетр S5 new ― більш зручний з великим екраном Прилади для точного вимірювання площі полів з використанням супутникового сигналу gps/glonass Покращена версія базової моделі. GPS прилад для заміру площі полів - ГеоМетр S5 new вирізняється підтримкою одразу двох навігаційних систем GPS та G..
8 300.00 грн.
На основе 2 отзывов.
eTrex-10
Агрометр Garmin eTrex 10 - самый популярный среди аграриев прибор для измерения площади поля. С его помощью Вы сможете проводить замер быстрее и проще. Для того что бы начать измерение необходимо включить устройство и с помощью джойстика выбрать функцию обмера площади, после чего нажать на кнопку..
3 700.00 грн.
На основе 2 отзывов.
S4
  ГеоМетр S4 new Прилади для точного вимірювання площі полів з використанням супутникового сигналу gps/glonass Покращена версія базової моделі. GPS прилад для заміру площі полів - ГеоМетр S4 new вирізняється підтримкою одразу двох навігаційних систем GPS та GLONASS, що забезпечує б..
7 300.00 грн.
На основе 0 отзывов.
А62
Устройство для измерения площади поля А62 дает возможность осуществлять обмеры полей с наибольшей точностью. Это надежное устройство которое может продолжительное время работать без подзарядки, на одном лишь аккумуляторе. В данной модели агрозамера сочетаются надежность, точно..
14 000.00 грн.
На основе 0 отзывов.
Измерители площади

Точне вимірювання площі полів - це основа правильного аналізу даних. Прилади для вимірювання площі сільськогосподарських полів потрібні фермерам для того, щоб фермер міг правильно скласти план витрат на свої площі. За допомогою фірмових приладів ГеоМетр, фермер легко і швидко зможе точно виміряти площі своїх полів, відобразити їх на карті в системі Агропрофіль, і отримати початковий план робіт.

ГеоМетр - оригінальний продукт, який був розроблений спільно українськими і зарубіжними фахівцями. За кілька років плідної роботи, система ГеоМетр була доведена до досконалості, завдяки відгукам клієнтів і постійного зв'язку з агрономами підприємств України.

ГеоМетр - це ліцензійний продукт, придбаючи який, Ви отримуєте справжнє програмне забезпечення, яке в повній мірі відповідає заявленій точності і можливостям, а також, Ви захищаєте себе від підробки. За функціональним можливостям GPS прилад ГеоМетр не має аналогів.

 

Быстрый заказ
Пожалуйста, укажите имя и свой номер телефона, чтобы мы могли связаться с Вами

captchacaptchacaptchacaptcha