Агропрофиль

Агропрофиль

АГРОПРОФІЛЬ – ЗРУЧНА СИСТЕМА ОБЛІКУ І КОНТРОЛЮ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ РОБІТ

АГРОПРОФІЛЬ – ЗРУЧНА СИСТЕМА ОБЛІКУ І КОНТРОЛЮ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ РОБІТ
Навігаційне обладнання набуває безліч додаткових можливостей, якщо використовувати його сумісно з безкоштовним онлайн додатком Агропрофіль: всі ваші поля на єдиній карті, знятій із супутника, роздруківка полів, відображення погоди для кожного...

АГРОПРОФІЛЬ - безкоштовна онлайн система планування с/г робіт

Навігаційне обладнання набуває безліч додаткових можливостей, якщо використовувати його сумісно з безкоштовним онлайн додатком Агропрофіль: всі ваші поля на єдиній карті, знятій із супутника, роздруківка полів, відображення погоди для кожного поля за його координатами, планування робіт, контроль використання техніки і ресурсів (ПММ, посівний матеріал і т.ін.), контроль виконання робіт і багато іншого.

Якщо коротко, то платформа Агропрофіль розкриває величезний потенціал використання різних GPS приладів, доповнюючи їх функціональність повноцінним планувальником с/г робіт, розширеною інформацією про кожного поле, GPS контролем розташування с/г техніки та багатьом іншим.

Система Агропрофіль дозволяє реалізувати наступні можливості:

  • раннє планування сезонів робіт,
  • облік і планування витрат матеріалів,
  • складання нарядів на роботи,
  • контроль виконання робіт,
  • облік використання с/г техніки,
  • контроль за технікою.


Реєстрація в системі Агропрофіль

Агропрофіль - безкоштовна система планування врожайності. Для роботи з нею немає необхідності додатково завантажувати якісь файли або встановлювати програми. Достатньо перейти на сайт www.agroprofile.com, пройти просту реєстрацію і створити свій власний акаунт. Скористатися системою може будь-який користувач.

Після введення всіх даних система попросить активувати Ваш акаунт через електронну адресу e-mail. Перейдіть у свою поштову скриньку, скопіюйте Код Активації і завершіть реєстрацію в Агропрофілі.

Причому, під одним акаунтом можуть працювати відразу кілька людей. Достатньо зробити в системі відповідні налаштування.


Агропрофіль - первинні дані

На головній сторінці доступна зведена інформація по всіх підрозділах (господарствах), з візуалізацією даних про площі засіяних культур і їх кількість від загального обсягу.

Візуалізація даних в Агропрофілі про площі засіяних культур


Агропрофіль і прилад для вимірювання площі

Агропрофіль - це унікальний і корисний онлайн додаток для приладів ГеоМетр. Створені за допомогою приладу ГеоМетр електронні карти полів можна перенести в Агропрофіль і накласти на карти Google.

Перевірка виконаних робіт в Агропрофілі


Агропрофіль і система паралельного водіння (курсовказівник)

Інформація від систем паралельного водіння ГеоТрек синхронізується з системою Агропрофіль. Тепер ви можете отримувати точні звіти по щоденним обробкам полів з візуалізацією треку на карті.


Агропрофіль і планування робіт

Користувачеві в будь-який час (доступно в режимі 24/7 з будь-якої точки планети) буде доступна повна інформація про посіви та про види робіт (культивація, внесення добрив, посів, боронування та ін.) із зазначенням дати початку та закінчення цих робіт.

Агропрофіль систематизує введені користувачем дані і відображає їх у зручному вигляді. Дані про посіви доступні за будь-який період. Ви завжди зможете бачити повну історію посівних площ, історію обробки полів, з якою технологією це відбувалося і т.ін.

Планування робіт в Агропрофілі


Агропрофіль і прогноз погоди

Агропрофіль інформує про погоду в заданій місцевості. Дані система отримує з державних і приватних метеостанцій - це спеціалізовані об'єднані мережі метеостанцій, які передають дані в Інтернет.

По кожній ділянці доступна інформація на найближчі 18 годин: температура, вологість, стан неба, тиск, швидкість вітру, а також прогноз погоди на наступні 10 днів.

Погода в Агропрофілі


Отримання звітів в Агропрофілі

Завантажені дані зберігаються в системі і доступні при наступному вході в неї. Також їх можна зберегти у форматі pdf.

Збереження даних в форматі pdf

Або вивести на друк.

Друк даних з Агропрофілю


Агропрофіль – синхронізація даних на всіх пристроях

Агропрофіль доступний не тільки на комп'ютері/ноутбуці, але і на будь-якому сучасному телефоні/планшеті.

Синхронізація даних в Агропрофілі з усіма пристроями


ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ В АГРОПРОФІЛІ

Реєстрація в системі Агропрофіль

 

ФермерОК © 2019