ГеоМетр

На странице:
Сортировка:
Прибор для измерения площади ГеоМетр S4
  ГеоМетр S4 new Прилади для точного вимірювання площі полів з використанням супутникового сигналу gps/glonass Покращена версія базової моделі. GPS прилад для заміру площі полів - ГеоМетр S4 new вирізняється підтримкою одразу двох навігаційних систем GPS та GLONASS, що забезпечує б..
7 668.00 грн.
Прибор для измерения площади ГеоМетр S5 new
ГеоМетр S5 new ― більш зручний з великим екраном Прилади для точного вимірювання площі полів з використанням супутникового сигналу gps/glonass Покращена версія базової моделі. GPS прилад для заміру площі полів - ГеоМетр S5 new вирізняється підтримкою одразу двох навігаційних систем GPS та G..
8 715.00 грн. 8 295.00 грн.
Отзывов: 2
Прибор для измерения площади ГеоМетр S5 new (Bluetooth)
Прилад для вимірювання площі полів ГеоМетр S5 new (Bluetooth) Спеціальний випуск моделі S5 new з інтегрованим безпровідним модулем зв’язку Bluetooth. Прилад готовий до підключення будь-яких безпровідних GNSS приймачів з найвищою точністю. Такий комплект буде корисним для тих, кому ..
9 235.00 грн. 8 799.00 грн.
Система параллельного вождения ГеоТрек Хаммер
СИСТЕМА ПАРАЛЕЛЬНОГО КЕРУВАННЯ ГЕОТРЕК ХАММЕР ПРОФЕСІЙНА СИСТЕМА ПАРАЛЕЛЬНОГО ВОДІННЯ Найміцніший корпус. Повністю захищений дисплей від пилу та вологи. Найбільш довговічний корпус системи паралельного водіння дозволить безперебійно виконувати роботи у полі. Висока надійність та відмінна ..
25 500.00 грн. 23 500.00 грн.
ГеоМетр S5 new Bluetooth + GM PRO kit
ГеоМетр S5 new Bluetooth + комплект з DGPS приймачем GM PRO та акумуляторною батареєю Працює з точністю, яка потрібна саме вам Спеціальний комплект для точного позиціювання з точністю DGPS. Комплект складається з приладу ГеоМетр S5 new з програмним забезпеченням і інтегрованим безпровідни..
35 780.00 грн.
© 2018