Параметры
Производитель:
Цена  7668 - 35780 грн.
Производитель

Сельхоз оборудование (ГеоМетр)

На странице:
Сортировка:
Прибор для измерения площади ГеоМетр S5 new (Bluetooth)
Прилад для вимірювання площі полів ГеоМетр S5 new (Bluetooth) Спеціальний випуск моделі S5 new з інтегрованим безпровідним модулем зв’язку Bluetooth. Прилад готовий до підключення будь-яких безпровідних GNSS приймачів з найвищою точністю. Такий комплект буде корисним для тих, кому ..
9 235 грн.
Прибор для измерения площади ГеоМетр S5 new
На основе 2 отзывов.
ГеоМетр S5 new ― більш зручний з великим екраном Прилади для точного вимірювання площі полів з використанням супутникового сигналу gps/glonass Покращена версія базової моделі. GPS прилад для заміру площі полів - ГеоМетр S5 new вирізняється підтримкою одразу двох навігаційних систем GPS та G..
8 715 грн.
Система параллельного вождения ГеоТрек Хаммер
СИСТЕМА ПАРАЛЕЛЬНОГО КЕРУВАННЯ ГЕОТРЕК ХАММЕР ПРОФЕСІЙНА СИСТЕМА ПАРАЛЕЛЬНОГО ВОДІННЯ Найміцніший корпус. Повністю захищений дисплей від пилу та вологи. Найбільш довговічний корпус системи паралельного водіння дозволить безперебійно виконувати роботи у полі. Висока надійність та відмінна ..
25 500 грн.
Прибор для измерения площади ГеоМетр S4
  ГеоМетр S4 new Прилади для точного вимірювання площі полів з використанням супутникового сигналу gps/glonass Покращена версія базової моделі. GPS прилад для заміру площі полів - ГеоМетр S4 new вирізняється підтримкою одразу двох навігаційних систем GPS та GLONASS, що забезпечує б..
7 668 грн.
ГеоМетр S5 new Bluetooth + GM PRO kit
ГеоМетр S5 new Bluetooth + комплект з DGPS приймачем GM PRO та акумуляторною батареєю Працює з точністю, яка потрібна саме вам Спеціальний комплект для точного позиціювання з точністю DGPS. Комплект складається з приладу ГеоМетр S5 new з програмним забезпеченням і інтегрованим безпровідни..
35 780 грн.
ФермерОК © 2019