Параметры
Производитель:
Цена  7668 - 35780 грн.
Производитель
Измеритель площади поля ГеоМетр

Измерители площади ГеоМетр

На странице:
Сортировка:
Прибор для измерения площади ГеоМетр S5 new (Bluetooth)
Прилад для вимірювання площі полів ГеоМетр S5 new (Bluetooth) Спеціальний випуск моделі S5 new з інтегрованим безпровідним модулем зв’язку Bluetooth. Прилад готовий до підключення будь-яких безпровідних GNSS приймачів з найвищою точністю. Такий комплект буде корисним для тих, кому ..
9 235 грн.
Прибор для измерения площади ГеоМетр S5 new
На основе 2 отзывов.
ГеоМетр S5 new ― більш зручний з великим екраном Прилади для точного вимірювання площі полів з використанням супутникового сигналу gps/glonass Покращена версія базової моделі. GPS прилад для заміру площі полів - ГеоМетр S5 new вирізняється підтримкою одразу двох навігаційних систем GPS та G..
8 715 грн.
Прибор для измерения площади ГеоМетр S4
  ГеоМетр S4 new Прилади для точного вимірювання площі полів з використанням супутникового сигналу gps/glonass Покращена версія базової моделі. GPS прилад для заміру площі полів - ГеоМетр S4 new вирізняється підтримкою одразу двох навігаційних систем GPS та GLONASS, що забезпечує б..
7 668 грн.
ГеоМетр S5 new Bluetooth + GM PRO kit
ГеоМетр S5 new Bluetooth + комплект з DGPS приймачем GM PRO та акумуляторною батареєю Працює з точністю, яка потрібна саме вам Спеціальний комплект для точного позиціювання з точністю DGPS. Комплект складається з приладу ГеоМетр S5 new з програмним забезпеченням і інтегрованим безпровідни..
35 780 грн.
Измерители площади ГеоМетр
Измерители площади ГеоМетр

Измерители площади ГеоМетр

ФермерОК © 2019