Прибор для измерения площади ГеоМетр S5 new (Bluetooth)

Прибор для измерения площади ГеоМетр S5 new (Bluetooth)
Кликните на картинку для расширенного просмотра

Информация

Артикул: S5 new (Bluetooth)
Производитель: ГеоМетр
  • Статус: Нет в наличии
Краткое описание

Прилад для вимірювання площі полів ГеоМетр S5 new (Bluetooth) Спеціальний випуск моделі S5 new з інтегрованим безпровідним модулем зв’язку Bluetooth. Прилад готовий до підключення будь-яких безпровідних GNSS приймачів... Читать далее

Краткие характеристики

Все характеристики

Нашли дешевше?
8 500 грн.

Прилад для вимірювання площі полів ГеоМетр S5 new (Bluetooth)

Спеціальний випуск моделі S5 new з інтегрованим безпровідним модулем зв’язку Bluetooth. Прилад готовий до підключення будь-яких безпровідних GNSS приймачів з найвищою точністю. Такий комплект буде корисним для тих, кому насправді важлива висока точність. ГеоМетр S5 new (Bluetooth) може використовуватись для точного визначення точок на місцевості, для геодезичних робіт, для лісового господарства, для комунального господарства і т.д.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
Дисплей: 5 дюймів (12,7 см)
Корпус: пластиковий
GPS приймач: вбудований GPS + GLONASS
Bluetooth: 2.0, EDR, Class 1
Акумулятор: до 5-ти годин
Карта пам’яті : Micro SD

ФУНКЦІЇ

Межування (+GM PRO)
Вимірювання малих ділянок (+GM PRO)
Прив’язка точок до місцевості (+GM PRO)
Вихід на точку (+GM PRO)
Створення карти полів
Облік польових робіт
Визначення площі
Визначення відстаней
Збереження координат
Відображення в Google Maps
Відображення в системі Агропрофіль
Мобільний сервіс

ДОДАТКОВО

ПРОФЕСІЙНИЙ ПОМІЧНИК

ГеоМетр S5 new (Bluetooth) готовий до роботи будь-якої складності. Будь-то швидке вимірювання площі або точна розмітка на місцевості  - у комплекті з професійним GNSS приймачем GM PRO - впорається з будь-яким завданням. Завдяки покращеним технологіям визначення координат, такий комплект буде корисним там, де точність має велике значення. Будь-які суперечливі питання будуть вирішені в одну мить.

РІШЕННЯ СУПЕРЕЧЛИВИХ ПИТАНЬ ПО ПЛОЩІ
За допомогою прилада ГеоМетр ви легко зможете запобігти будь-яким суперечливим ситуаціям. Іноді виникають такі питання, коли техніка наймається на об’єм виконаних робіт. Наймач стверджує, що площа його поля дорівнює 12 га, а ви по витраті пального та інших матеріалів відчуваєте, що це не так. У подібній ситуації вам допоможе прилад ГеоМетр. Достатньо обійти або об’їхати поле точно по периметру, і ви одразу побачите малюнок цього поля та його точну площу. А за допомогою сайту Агропрофіль, ви зможете роздрукувати картку поля з повною інформацією про нього.

ЛЕГКЕ ПЕРЕМІЩЕННЯ ВИМІРЮВАНЬ НА ПК
Переносьте GPS вимірювання площ полів на персональний комп’ютер або ноутбук за допомогою вбудованих засобів Windows або за допомогою програм, що входять до комплекту поставки системи ГеоМетр. Завдяки безкоштовному додатку Агропрофіль ви зможете не тільки відобразити поля на карті, але і вести історію обробки полів і роздруковувати будь-яку інформацію про поля.

ЗРУЧНА РОБОТА НА ВЕЛИКОМУ ЕКРАНІ
Використовуйте ГеоМетр серії S для заміру площ полів, і отримуйте відмінні результати вимірювань на великому та якісному екрані. Використовувати ГеоМетр для вимірювань площ полів легко, просто та зручно!

РОЗДІЛЕННЯ ПОЛІВ
Потрібно виміряти площу та розділити поле навпіл? Нема нічого простішого! Для цього достатньо лише торкнутися в потрібному місці на екрані. І ділянка буде поділена за потрібними для Вас параметрами. Ви самі визначаєте, як ділити поле.

Подарунок нашим клієнтам - безкоштовний додаток АГРОПРОФІЛЬ

Максимум можливостей із системою Агропрофіль

Безкоштовна онлайн система Агропрофіль доповнить функціональність навігаційних приладів ГеоМетр та ГеоТрек повноцінним планувальником сільськогосподарських робіт, можливістю отримати розширену інформацію про кожне поле, включаючи погоду для кожної ділянки, історію обробки полів та багатьом іншим. Облік, контроль, планування і аналіз ефективності робочих процесів - з усіма цими завданнями допоможе впоратися онлайн система Агропрофіль.

 


Характеристики измерителя площади "ГеоМетр S5-new"

Дисплей: 5 дюймів (12,7 см)
Корпус: Пластик
Аккумулятор: до 5-ти часов
GPS приемник: Встроенный GPS + GLONASS
Карта памяти: 8 Гб, Micro SD

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо
Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.